راه های تشخیص ایکاس تقلبی از آیکاس اورجینال

5 راه تشخیص ایکاس تقلبی از IQOS اورجینال

این روزها فنآوری در دنیای دخانیات و ویپ در حال تکامل است، محصولات تنباکوی حرارتی مانند آیکاس اورجینال IQOS به عنوان جایگزینی برای سیگارهای سنتی محبوبیت پیدا کرده اند. این افزایش محبوبیت همچنین منجر به تکثیر دستگاه‌ IQOS ایکاس تقلبی در بازار شده است.

راهکارهای تشخیص ایکاس تقلبی از آیکاس اورجینال

تشخیص تفاوت بین دستگاه آیکاس اصلی و ایکاس تقلبی (ایکاس فیک) برای رضایت مصرف کنندگان بسیار مهم است. در این مقاله، ما 5 راهکار که می‌تواند به شما کمک کند آیکاس تقلبی را از نسخه اصلی تشخیص دهید، بررسی می کنیم تا اطمینان حاصل کنید که خرید آگاهانه‌تری داشته باشید. قبل از هر چیز اگر نمیدانید آیکاس چیست اینجا را بخوانید

1. بسته بندی


یکی از واضح‌ترین تفاوت‌های بین محصولات IQOS اصل و ایکاس تقلبی در بسته‌بندی و برند آنها نهفته است. بسته بندی محصولات اصلی ایکاس با دقت طراحی شده است و دارای کیفیت بالا، گرافیک واضح و چاپ دقیق است. دستگاه‌های IQOS تقلبی اغلب دارای بسته‌بندی هستند که ممکن است در نگاه اول قانع‌کننده به نظر برسند، اما توجهی به جزئیات محصول اصلی ندارند.

هنگام بررسی بسته بندی به نکات زیر دقت کنید:

 • لوگو و نام تجاری: بسته بندی IQOS اصلی دارای لوگوی رسمی و عناصر برند است که معمولاً در محصولات جعلی وجود ندارند یا به خوبی تولید نمی شوند.
 • کیفیت ساخت: بسته بندی معتبر از مواد محکم ساخته شده است، در حالی که بسته بندی های تقلبی استحکام و کیفیت ندارند.
 • املا و دستور زبان: هرگونه اشتباه املایی یا دستوری روی بسته بندی را بررسی کنید، زیرا محصولات تقلبی اغلب به دلیل کنترل کیفیت ضعیف این مشکلات را دارند.
 • بررسی شماره سریال دستگاه
 • دستگاه های ایکاس دارای یک شماره سریال منحصر به فرد هستند که می توان آن را در وب سایت رسمی ایکاس یا از طریق خدمات مشتریان آنها تأیید کرد. این فرآیند تأیید یک روش قابل اعتماد برای تأیید صحت دستگاه شما است. دستگاه‌های ایکاس جعلی شماره سریال معتبری نخواهند داشت و حتی اگر داشته باشند، با اطلاعات وب‌سایت رسمی مطابقت نخواهند داشت.

 

2. بررسی شماره سریال دستگاه

از وب سایت رسمی ایکاس در اینجا دیدن کنید و یا با خدمات مشتریان آنها تماس بگیرید. شماره سریال را همانطور که روی دستگاه یا بسته بندی ارائه شده است وارد کنید. جزئیات دستگاه را با جزئیات موجود در وب سایت رسمی بررسی کنید.

3. اهمیت کیفیت ساخت


دستگاه‌ ایکاس معتبر به دلیل ساخت با کیفیت بالا و استفاده از مواد درجه یک شناخته شده‌است، در حالی که محصولات تقلبی اغلب کیفیت مواد و ساخت را کاهش می دهند و در نتیجه تفاوت های قابل توجهی در احساس و عملکرد کلی دستگاه ایجاد می کنند.

در اینجا چیزی است که در مورد کیفیت ساخت باید به دنبال آن باشید:


 • متریال: دستگاه‌های ایکاس اصل با مواد درجه یک ساخته می‌شوند، در حالی که دستگاه‌های ایکاس تقلبی ممکن است سبک یا شل به نظر برسند.
 • Fit and Finish: از نشانه های رایج ایکاس تقلبی لبه های ناهموار، قطعات شل یا ناهماهنگی در طراحی دستگاه هستند.
 • وزن دستگاه: دستگاه‌های ایکاس اصلی وزن مشخض برای خود دارند، در حالی که دستگاه‌های تقلبی ممکن است به‌طور محسوسی سبک‌تر به نظر برسند.
بررسی تمام راه های تشخیص ایکاس تقلبی از اورجینال
بررسی تمام راه های تشخیص ایکاس تقلبی از اورجینال


4. اختلاف قیمت


محصولات تقلبی IQOS اغلب با قیمت های بسیار پایین تری نسبت به محصولات اصلی فروخته می شوند، اگر با یک دستگاه ایکاس مواجه شدید که قیمت آن خیلی خوب به نظر می‌رسد، احتمالاً با یک ایکوس تقلبی رو به رو هستیذ. مراقب فروشندگانی باشید که تخفیف‌های زیاد یا تبلیغاتی را ارائه می‌کنند که با قیمت‌های معمول بازار برای دستگاه‌های ایکاس معتبر خارج است.

برای جلوگیری از خرید ایکاس تقلبی به این نکات توجه کنید:

 • در مورد میانگین قیمت بازار محصولات اصلی IQOS تحقیق کنید.
 • قیمت ها را چه از خرده فروشان مختلف، چه آنلاین و چه آفلاین، مقایسه کنید.
 • مراقب معاملاتی باشید که بیش از حد خوب هستند، به خصوص از منابع ناآشنا یا تأیید نشده.
 • خرده فروشان مجاز و گارانتی
 • برای اطمینان از خرید دستگاه ایکاس اورجینال، خرید از خرده‌فروش‌های مجاز یا مستقیماً از واردکنندگان رسمی IQOS است. محصولات اصلی ایکاس دارای پشتیبانی مشتری هستند که با محصولات تقلبی ارائه نمی شوند.

 

5. اطمینان خرید از یک منبع مجاز

از وب سایت رسمی iqos دیدن کنید و لیست خرده فروشان مجاز آنها را بررسی کنید. قبل از خرید، اعتبار نمایندگان فروش را بررسی کنید. می توانید با خیال راحت از فروشگاه اینترنتی 1iqos خرید خود را انجام دهید. فروشگاه اینترنتی آتلانتیس با جدید ترین محصولات آیکاس در خدمت شماست.


نتیجه

با افزایش تقاضا برای محصولات تنباکو گرم شده مانند ایکاس، حضور دستگاه های تقلبی در بازار نیز افزایش می یابد. برای محافظت از خود در برابر ایکاس تقلبی، بسیار مهم است که به بسته بندی، نام تجاری، شماره سریال، کیفیت ساخت، قیمت و اعتبار خرده فروش توجه کنید. با پیروی از این دستورالعمل‌ها، می‌توانید با اطمینان بین محصولات IQOS اصل و ایکاس تقلبی تمایز قائل شوید و تجربه ایمن‌تر و رضایت‌بخش‌تر از خرید را تضمین کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا