heets-cigarette سیگار هیتس سیگار HEETS چیست

سیگار HEETS چیست؟

سیگار هیتس که با نام فیلتر سیگار Heets شناخته می شود، در واقع سیگار قابل استفاده در دستگاه سیگار الکترونیکی یا برقی به نام IQOS است که این دستگاه اولین بار توسط شرکت فیلیپ موریس به جامعه جهانی معرفی شد. این سیگار کوتاه تر از سیگار معمولی است و برخلاف سیگارهای کلاسیک نمیسوزد بلکه با قرار گرفتن بر روی تیغه حرارتی دستگاه سیگار برقی آیکاس با داغ شدن و تولید دود، حس سیگار کشیدن را ایجاد می کند. بریم در ادامه سیگار heets چیست؟ را بررسی کنیم. اگر نمی دانید (آیکاس چیست) بخوانید.

تنها تفاوت های بزرگ سیگار هیتس و محصولات مشابه با سیگارهای کلاسیک در مدل استفاده و در طعم های این سیگار است که در ادامه به آن پرداختیم. HEETS ظریف‌تر و کوچکتر است، در حالی که مثلاً سیگار کلاسیک Marlboro بزرگتر است و با مدل سوختن و روشن کردن با آتش استفاده می شود. هر فیلتر سیگار Heets حاوی 0.5 میلی گرم نیکوتین است.

یعنی واقعاً سیگار فایده دارد؟

محققان در سایت هلث لاین می گویند: سیگار های هیتس نسبت به سیگارهای سنتی ضرر کمتری دارند. تا اینجا ما به سوال سیگار HEETS چیست پاسخ دادیم، در ادامه به انواع طعم های سیگار هیتس و رنگ های آن می پردازیم و تفاوت های ظریف بین سیگار هیتس عربی، هیتس اروپایی و هیتس ارمنی را می گوییم. برای آشنایی با سیگار heets چیست و طعم های ویژه و تفاوت ویژگی هر کشور تولید شده آماده شوید.

رنگ‌های HEETS و طعم‌های متمایز آن‌ها

هر رنگ سیگار هیتس چه طعمی دارد ؟ انواع رنگ های سیگار هیتس کدامند؟

1.سیگار هیتس امبر : سنگین و معطر

خرید و قیمت سیگار هیتس امبر Heets_Amber


سیگار هیتس امبر Amber HEETS مشخصات طعمی جسورانه و شدید را ارائه می دهد و حواس شما را در غنای تنباکو با کمی ادویه می پوشاند. هر دم یک ماجراجویی است، مناسب برای کسانی که هوس یک تجربه قوی سیگار کشیدن را دارند که در کام باقی بماند.

2. سیگار هیتس سیینا : نسبتا سنگین با طعم غنی چوب و تنباکو

خرید و قیمت سیگار هیتس اروپایی سیینا heets-sienna

Sienna HEETS دارای ترکیبی مجلل از نت های چوبی غنی و رایحه ای پر تن است. طعم تند و معطر که برای علاقه مندان واقعی ساخته شده است، مراسم سیگار کشیدن را ارتقا می دهد و سفری حسی را در هر پفکی ارائه می دهد.

3. سیگار هیتس زرد : نسبتا سبک و ملایم

خرید و قیمت سیگار هیتس زرد Heest_Yellow_Selection

هیتس زرد HEETS Yellow دودی ملایم و ملایم ایجاد می کند و جوهر تنباکو را با لمس معطر ملایم تلفیق می کند. نت‌های لطیف، هر پک را به یک لذت ماندگار تبدیل می‌کند، و برای کسانی که طعمی صاف و ساده را ترجیح می‌دهند،مناسب است.

4. سیگار هیتس آبی یا فیروزه ای : خنک و با طراوت

خرید و قیمت سیگار هیتس آبی یا تورکویز Heets-Turquoise- Selection

هیتس آبی HEETS Blue Turquoise طعم کلاسیک تنباکو را با نسیم تازه منتول القا می کند. احساس خنکی و نشاط آور در دم و بازدم، تجربه سیگار کشیدن بی نظیری را ایجاد می کند و ماهیت پیچیدگی و تازگی را به تصویر می کشد.

سیگار هیتس HEETS مخصوص دستگاه 3 دیو و ایکاس اورجینال و سیگار ترا TEREA مخصوص دستگاه ایلوما است.از صفحه تفاوت بین دستگاه های سیگار الکترونیکی IQOS 3 duo با IQOS Iluma دیدن کنید و تفاوت نسل جدید و قدیم ایکاس را بررسی کنید.

تفاوت های سیگار هیتس چیست؟

سیگار HEETS عرب : سنت در هر پف

سیگار HEETS عرب به دقت برای احترام به سنت های ریشه دار تنباکو در خاورمیانه ساخته شده اند. طعم ها غنی هستند و ذات میراث منطقه را در بر می گیرند. در سیگار هیتس عرب هر دود ادای احترامی به میراث فرهنگی است، و برای کسانی که قدردان سلیقه های قدیمی هستند جذاب است.

سیگار HEETS اروپایی : ظرافت و پیچیدگی

سیگار HEETS اروپایی نمونه ای از ظرافت و مدرنیته است که منعکس کننده طعم و مزه تصفیه شده این قاره است. هر پک جوهر لوکس اروپایی را به تصویر می‌کشد که طعم‌های لطیف و تنباکو را با هم ترکیب می‌کند. سیگار هیتس اروپایی به کام تصفیه شده لاکچریان خوش ذوق پاسخ می دهد.

سیگار HEETS ارمنی : تلفیق سنت و مدرنیته

سیگار HEETS ارمنی تلفیقی از میراث قدیمی و نوآوری مدرن است. این HEETS با روح میراث غنی تنباکوی ارمنستان، تجربه سیگار کشیدن بی نظیری را ارائه می دهد. ترکیب سنت و هنر معاصر، سیگار هیتس ارمنی را به گزینه ای برای کسانی تبدیل می کند که به دنبال ترکیبی هماهنگ از قدیمی و جدید هستند و به دنبال کیفیت مناسب کنار قیمت مناسب هستند.

برای تسلیم شدن در برابر جذابیت سیگار HEETS آماده شوید، جایی که هر رنگی داستانی را بیان می کند و هر پک جشنی از طعم و مدرنیته است. این تجربه منحصر به فرد سیگار کشیدن را از دست ندهید. از iqos های ما دیدن کنید و در دنیای سیگار های HEETS غوطه ور شوید، اگر همچنان سوالی در مورد سیگار heets چیست دارید می توانید یک بار دیگر این مقاله را بخوانید.

برای آشنایی بیشتر با ایکاس ایلوما چیست و سیگار های مخصوص دستگاه ایکاس ایلوما به لینک مورد نظر مراجعه کنید.

تجربه سیگار کشیدن خود را ارتقا دهید

در قلمرو سیگارهای ممتاز، سیگار heets چیست به عنوان گواهی بر طعم، سنت و نوآوری است. همانطور که طعم‌های متنوع سیگار هیتس امبر یا کهربا، زرد،آبی یا فیروزه‌ای و سیینا را بررسی می‌کنید و تفاوت‌های ظریف HEETS عربی، اروپایی و ارمنی را درک می‌کنید، متوجه می‌شوید که در کیفیت و تنوع هیچ حد و مرزی نمی‌شناسد. فرصت را از دست ندهید و بهترین مارک سیگار موجود در ایران «واسه تاپ پسندا بخوانید. از مقاله ی گرانترین و لوکس ترین سیگار ها در ایران و 3 از بهترین طعم های سیگار ترا / تریا دیدن کنید و وارد دنیایی شوید که در آن انحصار، طعم، و انتخاب‌های مرتبط با سلامتی به‌طور یکپارچه با هم همگرا می‌شوند. سفر شما به مظهر تجملات سیگار کشیدن اکنون آغاز می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا