سیگار هیتس (heets)

نمایش دادن همه 12 نتیجه

 • سیگار هیتس آبی ترکویز (Turquoise blue)

  1،415،000 تومان2،050،000 تومان

  سیگار HEETS آبی تورکویز سازگار برای استفاده با دستگاه های ISOMOD و IQOS است. طعم سیگار هیتس آبی (Turquoise blue) رایحه ی دلپذیر و متنوع موهیتو و نعنا است و هر باکس سیگار هیتس آبی (Turquoise blue) اروپایی شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت هیتس آبی دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار هیتس در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار هیتس زرد (Yellow Heets)

  1،415،000 تومان2،050،000 تومان

  طعم سیگار هیتس زرد (yellow) از تنباکو غنی شده با طعم لیمو و مرکبات در انواع هیتس زرد عرب، هیتس زرد ارمنی و هیتس زرد اروپایی موجود است. هر باکس سیگار هیتس زرد (yellow) شامل 10 بسته سیگار هیتس زرد می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار هیتس در 1 باکس سیگار هیتس زرد آن موجود است. با خیال راحت سیگار هیتس مورد نظرتان را بخرید.

 • سیگار هیتس سیینا (Heets Sienna)

  1،425،000 تومان2،250،000 تومان

  سیگار هیتس سیینا Heets Sienna سازگار با دستگاه های ISOMOD و IQOS است. طعم سیگار هیتس سیینا رایحه ی دلپذیر و متنوع تنباکوی خالص و تازه است. هر باکس سیگار هیتس سیینا (Sienna) شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار Heets Sienna در باکس سیگار هیتس موجود است.

 • سیگار هیتس بنفش (Heets Purple Wave)

  1،525،000 تومان2،250،000 تومان

  سیگار هیتس بنفش یا پرپل ویو (Heets Purple Wave) سازگار با دستگاه های ISOMOD و IQOS است. طعم سیگار هیتس بنفش بلوبری و نعنا است و هر باکس سیگار هیتس بنفش شامل 10 پاکت هیتس بنفش می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار هیتس در آن موجود است.

 • سیگار هیتس یوگن (Heets Yugen)

  1،825،000 تومان2،225،000 تومان

  سیگار هیتس یوگن Heets Yugen سازگار با دستگاه های ISOMOD و IQOS است. طعم سیگار هیتس یوگن (Yugen Dimensions) رایحه ی دلپذیر و متنوع گل های وحشی است و هر باکس سیگار هیتس شامل 10 پاکت سیگار یوگن می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار هیتس در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار هیتس نور (Heets Noor)

  1،825،000 تومان2،225،000 تومان

  سیگار Heets Noor سازگار با دستگاه های ISOMOD و IQOS است. طعم سیگار هیتس نور (Noor) رایحه ی دلپذیر و متنوع فندق و مرکبات است و هر باکس شامل 10 پاکت سیگار هیتس می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار هیتس در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار هیتس رابی فیوز (Ruby fuse) اروپایی

  2،250،000 تومان

  سیگار HEETS سازگار با دستگاه های ISOMOD و IQOS قابل استفاده است. طعم سیگار هیتس رابی فیوز (Ruby fuse) اروپایی رایحه ی دلپذیر و متنوع تمشک وحشی است و هر باکس سیگار هیتس رابی فیوز (Ruby fuse) اروپایی شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار هیتس در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار هیتس برنز (Bronze Heets)

  1،415،000 تومان2،050،000 تومان

  سیگار هیتس برنز سازگار با دستگاه های ISOMOD و IQOS است. طعم سیگار هیتس برنز (Heets Bronze) اروپایی رایحه ی دلپذیر و متنوع کاکائو یا شکلات است و هر باکس سیگار هیتس برنز شامل 10 پاکت سیگار Heets برنز می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار هیتس در آن موجود است.

 • سیگار هیتس تیک (teak)

  1،625،000 تومان

  طعم سیگار Heets تیک (teak)  : آجیل

  هر باکس سیگار هیتس تیک (teak) شامل 10پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار هیتس در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار هیتس امبر ( Amber Heets)

  1،650،000 تومان2،250،000 تومان

  سیگار HEETS امبر سازگار با دستگاه های ISOMOD و IQOS قابل استفاده است. طعم هیتس امبر (Amber) رایحه ی دلپذیر و سنگین آجیل است و هر باکس هیتس امبر (Amber) اروپایی شامل 10 پاکت هیتس امبر می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعاً 200 فیلتر سیگار هیتس است.

 • سیگار هیتس نقره ای (Silver)

  1،690،000 تومان2،250،000 تومان

  سیگار هیتس سازگار با دستگاه های Iqos 3 duo وIQOS Original قابل استفاده است. طعم سیگار heets نقره ای (Silver) ارمنی، عرب و اروپایی رایحه ی دلپذیر و متنوع تنباکوی خالص و تازه است و هر باکس سیگار هیتس Silver شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر توتون هیتس در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار هیتس کرییشن اپریسیتی (creation apricity)

  1،825،000 تومان

  طعم سیگار هیتس کرییشن اپریسیتی (creation apricity)  میوه های گرم است. هر باکس سیگار هیتس کرییشن اپریسیتی (creation apricity) عرب شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار هیتس در 1 باکس آن موجود است.

سیگار هیتس Heets

سیگار Heets هیتس، سیگار اختصاصی تولید کمپانی فیلیپ موریس ساخته شده برای دستگاه های IQOS 3 Duo و IQOS Original’s Duo می باشد. دستگاه اختصاصی شرکت فیلیپ موریس با نام آی کاس یا ای کاس که اخیراً مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

iqos با استفاده از فناوری گرمایش القایی مخصوص سیگار هیتس (heets)، در سال 2021 در ژاپن راه اندازی شد. اولین دستگاه‌های IQOS به سال 2014 برمی‌گردد، زمانی که جایگزین ابتکاری اولین سیگار های الکترونیک در ژاپن و ایتالیا راه‌اندازی شد. به تدریج، IQOS به سایر کشورها راه یافت و اکنون در 51 کشور در دسترس است. این سیگار قابل استفاده در دستگاه های iqos 3 duo و IQOS Original’s Duo می باشد.

اقلام موجود در باکس سیگار هیتس

شامل 10 پاکت سیگار یا فیلتر هیتس می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر هیتس که مجموعا 200 فیلتر سیگار هیتس در 1 باکس آن موجود است.

خرید انواع سیگار هیتس ارزان

اگر قصد خرید سیگار هیتس (heets) ارزان را داشته باشید، احتمالا باید بدانید که تنوع محصولات این شرکت بسیار بالاست. به صورت کلی، محصولات این شرکت سفارش کشور های زیر در طعم های متنوع می باشد .

 • سیگار هیتس ارمنی (Armenian heets)
 • سیگار هیتس اروپایی (Europe heets)
 • سیگار هیتس عرب (Arab heets)

در هر کدام از محصولات می توانید برای خرید سیگار هیتس ارمنی ، خرید سیگار هیتس عرب و خرید سیگار هیتس اروپایی اقدام کنید.

طعم های مختلف سیگار Heets

ترکیب معطر و طعم های دلپذیر، سیگار هیتس تجربه رضایت کامل را با بهترین شکل ارائه می کند. ما مجموعه ای از سیگار Heets کلاسیک را برای شما آورده ایم که تجربه ای لذت بخش را با مجموعه ای خارق العاده از طعم ها از کاکائو تیره، کهربا مغزدار، زغال اخته آبدار و نعناع تازه گرفته تا طعم های جوان کننده مرکبات دارد.

انتخاب طعم کلاسیک HEETS دنیای متنوع و جذاب HEETS Classic را با مجموعه ای از هفت طعم متمایز ما تجربه کنید:

 • برنز (Bronze) : این ترکیب یک ترکیب معطر ملایم ارائه می دهد که نت های ظریف کاکائو و میوه های خشک را نشان می دهد و طعمی غنی و ظریف را ارائه می دهد.
 • امبر(Amber) : طعم تنباکوی برشته شده ویژه را بچشید که با نت های چوبی و آجیلی روشن مشخص شده است، که یادآور عطر سنتی تنباکو است.
 • زرد (Yellow) : این ترکیب نرم و معطر، حس تنباکوی ملایمی را ایجاد می کند که با نت های تند ظریف تقویت شده و کمی گرما به آن اضافه می کند. به تجربه سیگار کشیدن شما.
 • فیروزه ای (Turquoise) : سردی با طراوت منتول به طور هماهنگ با ترکیب تنباکوی مخملی و نت های تند ظریف ترکیب می شود و یک سفر سیگار خنک و در عین حال خوش طعم را ارائه می دهد.
 • سبز: یک لگد منتول با طراوت تقویت شده با مرکبات و نت های گیاهی را تجربه کنید و حس لذت بخشی را به تجربه HEETS خود اضافه کنید.
 • بنفش (Purple) : این ترکیب شگفت‌انگیز لذت‌بخشی را ارائه می‌کند: با احساس خنک‌کننده منتول شروع می‌شود، به زودی رایحه‌ای از توت‌های وحشی را برای یک پیچ و تاب میوه‌ای غیرمنتظره نشان می‌دهد.
 • نقره ای (Silver) : برای کسانی که خلوص را ترجیح می دهند، Silver Selection طعم تنباکوی تمیز و بدون هیچ گونه ناخالصی را ارائه می دهد. طعم سبک، نرم، و کاملاً محجوب آن برای افراد سیگاری مینیمالیست عالی است.
 • تروپیکال سویفت (Tropical Swift) : ترکیبی منحصربفرد که حس خنک کننده منتول غنی شده با رایحه میوه های استوایی را ترکیب می کند و با هر پف کردن، حواس شما را به بهشت ​​استوایی منتقل می کند. HEETS کلاسیک را امروز طعم می دهد و سفر بدون دود شما را به ارتفاعات جدیدی ارتقا می دهد.

برای آشنایی کاملتر با انواع طعم های سیگار هیتس کلیک کنید. در مورد قرار گرفتن در معرض محصولات تنباکوی گرم شده و اثرات نامطلوب بر سلامتی، یک بررسی سیستماتیک تحقیقاتی صورت گرفته است که عصاره ی آن را می توانید در این لینک بخوانید.

قیمت سیگار Heets

یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت انواع سیگار هیتس (heets) در ایران، کیفیت بالای این محصول در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار است. در واقع، این سیاست اصلی و همیشگی کمپانی قیلیپ موریس است که محصولات خود را با حفظ کیفیت اما قیمت مناسب در مقایسه با محصولات برندهای دیگر عرضه می‌کند تا بتواند فروش بیشتری داشته باشد. در حال حاضر، مدل‌های مختلف سیگار هیتس (heets) را می‌توان از پرفروش‌ترین در بازار ایران معرفی کرد.

اگرچه مبدا این برند در سوییس بوده و ارتباط کمتری با دلار دارد، ولی نوسانات ارزی می‌توانند قیمت ایکاس را جابجا کنند. با این حال، طی چند سال اخیر، نوسان قیمت سیگار هیتس (heets) و قیمت باکس سیگار هیتس در مقایسه با محصولات برندهای دیگری که در بازار وجود دارد، به‌مراتب کمتر بوده و کاربرادر کنار برچسب قیمتی مناسب، دلایل متعدد دیگری برای خرید سیگار هیتس (heets) وجود دارد که طراحی جذاب، کیفیت ساخت بالا و ظاهر لوکس را می‌توان از جمله مهم‌ترین موارد آن در نظر گرفت.

خرید سیگار هیتس Heets

به لطف محبوبیت بسیار بالایی که ایکاس در بازار جهان و به‌خصوص ایران در شهر های اراک، اردبیل، اصفهان، اهواز، ایلام، ارومیه، بجنرد، بندر عباس، بوشهر، بیرجند، تبریز، خرم آباد، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، سمنان، سنندج، شهر کرد، شیراز،قزوین، کرج، کرمان، کرمانشاه، گرگان، مشهد، همدان، یاسوج و یزد دارد، محصولات این برند را می‌توان انتخاب اول بسیاری از کاربران دانست. هرچند، متاسفانه نمونه‌های تقلبی و فیک آن‌ها در بازار بسیار زیاد است.

افرادی که قصد خرید سیگار هیتس (heets) ارزان را دارند، پیش از هر چیز باید در مورد محصول مورد نظر، اطلاعات کافی را کسب کرده و موقع خرید، توجه کنند که محصولی اورجینال با تضمین اصالت در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

خرید اینترنتی باکس سیگار هیتس (heets)

برای خرید اینترنتی باکس سیگار هیتس می توانید از فروشگاه 1iqos اقدام نمایید و بر اساس طعم و سلیقه مورد نظر خودتان فیلتر Heets مورد نظر را انتخاب و خرید بصورت آنلاین انجام دهید.

سیگار هیتس در فروشگاه اینترنتی آتلانتیس

اگر به دنبال فروشگاهی مطمئن برای خرید سیگار هیتس (heets) اصل هستید، خرید سیگار الکترونیکی iqos در فروشگاه اینترنتی آتلانتیس می‌تواند بهترین گزینه باشد. تمام محصولاتی که در آتلانتیس ارائه می‌شوند، ضمانت سلامت و اصالت کالا را داشته و با پشتیبانی کامل در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. برای خرید از آتلانتیس، فقط کافیست که یک حساب کاربری ایجاد کرده و بعد از وارد کردن اطلاعات اولیه مانند شماره تماس و آدرس، پرداخت خود را از طریق درگاه‌های آنلاین انجام دهید؛ پس از آن کافی‌ست منتظر دریافت محصول در کمترین زمان ممکن باشید.

کارشناسان آتلانتیس در 24 ساعت شبانه‌روز آماده پاسخگویی به تمام سوالات کاربران هستند و شما را در تمام مراحل خرید سیگار هیتس (heets)، راهنمایی خواهند کرد. در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان تلفنی داشته باشید هم می‌توانید از کارشناسان این مجموعه کمک بگیرید.

قیمت باکس سیگار هیتس

برای دریافت لیست قیمت و خرید heets ، کافیست در هر ساعت از شبانه‌روز، به همین صفحه مراجعه کنید تا قیمت و موجودی لحظه‌ای محصولات، در اختیارتان قرار بگیرد. در صورت ناموجود بودن کالای مورد نظر، می‌توانید شماره تماس خود را ثبت کنید تا به محض تامین دوباره کالا، پیام آن از طریق پیامک برای شما ارسال شود.

پرسش و پاسخ

هیتس کلاسیک شامل چه طعم هایی است؟

چندین طعم موجود در هیت کلاسیک وجود دارد که عبارتند از: انتخاب Heets Amber، Heets Turquoise Selection، Heets Yellow Selection، Heets Silver Selection، Heets Selection برنز، انتخاب Heets Purple Wave، Heets Green Zing Selection، Heets

انتخاب سبز زرد هیتس کلاسیک چه طعمی دارد؟

هیتس کلاسیک زرد ملایم، دارای رایحه آجیلی با نت های ضعیف، طعم ملایم نعناع، ​​طعم قوی نعناع، ​​طعم منتول سنگین، ترکیبی از گیاهان معطر و ادویه های تازه و متعادل هستند، هر طعمی به عنوان جایگزین عالی خواهد بود. هنگام تغییر به مصرف تنباکو بی ضرر.

چه چیزی Heets Classic را از سایر سیگارهای سنتی متمایز می کند؟

شما نمی توانید Heets Heatsticks مانند سیگارهای معمولی یا سنتی بکشید. Heets Classic به طور خاص برای استفاده با سیستم گرمایش IQOS ایجاد شده است. این سیستم برای سلامت انسان ایمن تر است، زیرا دود وجود ندارد. در حالی که سیگارهای سنتی مضرتر هستند. Heets Classic به شما کمک می کند تا سیگارهای سنتی را ترک کنید یا آن را کاهش دهید.

چند بسته در یک کارتن Heets وجود دارد؟

هر بسته حاوی 20 فیلتر سیگار تنباکو هیتس است.

سیگار هیتس در چه شهرهایی می فروشید؟

فروشگاه اینترنتی آتلانتیس سیگار هیتس در کرج، شیراز، کیش، مشهد، تبریز ، اصفهان ، تهران و رشت … بفروش می رساند.

سبد خرید
اسکرول به بالا