سیگار ترا ژاپنی

نمایش 1–12 از 17 نتیجه

 • امتیاز 0 از 5

  سیگار ترا رابی رگولار (ruby regular) ژاپنی

  3،990،000 تومان

  سیگار ترا (TEREA) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) و E10 قابل استفاده است. طعم سیگار ترا رابی رگولار (ruby regular) ژاپنی رایحه ی لطیف و نرم نعنایی است. هر باکس سیگار ترا رابی رگولار (ruby regular) ژاپنی شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار ترا در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار ترا رگولار (regular) ژاپنی

  3،990،000 تومان

  سیگار ترا رگولار (regular) ژاپنی فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) قابل استفاده است. طعم سیگار Terea رگولار (regular) ژاپنی رایحه ی تنباکو تازه و سبک است. هر باکس سیگار ترا رگولار (regular) ژاپنی شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار ترا در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار ترا بنفش / تریا منتول ژاپنی ( Terea Purple mentol )

  3،990،000 تومان

  سیگار ترا پرپل منتول ژاپنی ( Terea purple menthol ) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما ( IQOS Iluma ) قابل استفاده است. طعم سیگارپرپل منتول ترکیب بلوبری و انگور با منتول قوی است. هر باکس سیگار Terea پرپل منتول شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت سیگار ترا پرپل منتول دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار Terea پرپل منتول در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار ترا بالانس رگولار (balanced regular) ژاپنی

  3،990،000 تومان

  سیگار ترا بالانس رگولار (Terea Balanced) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) قابل استفاده است. طعم سیگار ترا بالانس رگولار شبیه Marlboro Gold است، اگرچه طعم اصلی آن کمی ملایم تر از Dark Blue Regular است. طعم پس از آن دلپذیر است، هیچ احساس تلخی در دهان وجود ندارد. هر باکس سیگار Terea بالانس رگولار شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت سیگار ترا بالانس رگولار دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار Terea بالانس رگولار در 1 باکس آن موجود است.

 • امتیاز 0 از 5

  سیگار ترا اسموث رگولار (smooth regular) ژاپنی

  3،990،000 تومان

  سیگار ترا (TEREA) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) و E10 قابل استفاده است. طعم سیگار ترا اسموث رگولار (smooth regular) ژاپنی رایحه ی چوب است. هر باکس سیگار ترا اسموث رگولار (smooth regular) ژاپنی شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار ترا در 1 باکس آن موجود است.

 • امتیاز 0 از 5

  سیگار ترا اوسیس پرل (Oasis pearl) ژاپنی

  3،250،000 تومان

  سیگار ترا (TEREA) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) و E10 قابل استفاده است. طعم سیگار ترا اوسیس پرل (Oasis pearl) ژاپنی رایحه ی لطیف و گرم از میوه های گرمسیر و استوایی است. هر باکس سیگار ترا اوسیس پرل (Oasis pearl) ژاپنی شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار ترا در 1 باکس آن موجود است.

 • امتیاز 0 از 5

  سیگار ترا بلد رگولار (bold regular) ژاپنی

  3،300،000 تومان

  سیگار ترا (TEREA) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) و E10 قابل استفاده است. طعم سیگار ترا بلد رگولار (bold regular) ژاپنی رایحه ی تلخ قهوه است. هر باکس سیگار ترا بلد رگولار (bold regular) ژاپنی شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار ترا در 1 باکس آن موجود است.

 • امتیاز 0 از 5

  سیگار ترا بلک پرپل منتول (Black purple menthol) ژاپنی

  3،300،000 تومان

  سیگار ترا (TEREA) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) و E10 قابل استفاده است. طعم سیگار ترا بلک پرپل منتول (Black purple menthol) ژاپنی رایحه توت سیاه وحشی با منتول است. هر باکس سیگار ترا بلک پرپل منتول (Black purple menthol) ژاپنی شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار ترا در 1 باکس آن موجود است.

 • امتیاز 0 از 5

  سیگار ترا برایت منتول (bright-menthol) ژاپنی

  3،300،000 تومان

  سیگار ترا (TEREA) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) و E10 قابل استفاده است. طعم سیگار ترا برایت منتول (bright-menthol) ژاپنی رایحه اکالیپتوس و میوه ای هر باکس سیگار ترا برایت منتول (bright-menthol) ژاپنی شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار ترا در 1 باکس آن موجود است.

 • امتیاز 0 از 5

  سیگار ترا نعنا (mint) ژاپنی

  3،500،000 تومان

  سیگار ترا (TEREA) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) و E10 قابل استفاده است. طعم سیگار ترا نعنا (mint) ژاپنی رایحه ی لطیف و نرم نعنایی است. هر باکس سیگار ترا نعنا (mint) ژاپنی شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار ترا در 1 باکس آن موجود است.

 • امتیاز 0 از 5

  سیگار ترا فیوژن منتول (fusion menthol) ژاپنی

  3،500،000 تومان

  سیگار ترا (TEREA) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) و E10 قابل استفاده است. طعم سیگار ترا فیوژن منتول (fusion menthol) ژاپنی رایحه ی گل های وحشی و نعنا است. هر باکس سیگار ترا فیوژن منتول (fusion menthol) ژاپنی شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار ترا در 1 باکس آن موجود است.

 • امتیاز 0 از 5

  سیگار ترا وارم رگولار (warm regular) ژاپنی

  3،500،000 تومان

  سیگار ترا (TEREA) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) و E10 قابل استفاده است. طعم سیگار ترا وارم رگولار (warm regular) ژاپنی رایحه ی چوب تازه کمی سنگین است. هر باکس سیگار ترا وارم رگولار (warm regular) ژاپنی شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار ترا در 1 باکس آن موجود است.

این روزها، کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که نام آیکاس یا ایکوس را برای حداقل یک‌بار هم که شده، نشنیده باشد؛ یکی از بزرگترین شرکت‌های دخانیات به نام فیلیپ موریس (Philip Morris) که طی سالیان اخیر تقریبا در هر حوزه‌ای ورود کرده است! اگرچه فیلیپ موریس را بیشتر به خاطر برند مارلبورو و سیگار هایی که تولید می‌کند، می‌شناسند ولی این شرکت محصولات بسیار مختلف دیگری هم دارد؛ از جمله سیگار الکترونیکی،ایکاس ،پیپر ،سیگار کلاسیک و … که در این میان، سیگار آیکوس به عنوان یکی از محبوب‌ترین محصولات این شرکت شناخته می‌شود و به واسطه کیفیت بسیار مناسبی که نسبت به سیگار کلاسیک دارد، کاربران ترجیح می‌دهند که سراغ این محصول بروند.

تاریخچه سیگار ترا ژاپنی (Terea)

فیلیپ موریس اولین گام های تجاری خود را در زمینه تنباکوی گرم شده در دهه 1990 با (آکورد) و (هیت بار) از بازار برداشت. در سال 2014 Iqos برای اولین بار در ژاپن و ایتالیا معرفی شد. از سال 2016، فیلیپ موریس به شدت شروع به ترویج “آینده بدون دود” کرد و قصد داشت تلاش های تجاری را به طور فزاینده ای بر محصولاتی که جایگزین سیگار هستند متمرکز کند.

Iluma، یک فناوری جدید Iqos با استفاده از فناوری گرمایش القایی مخصوص سیگار ترا (Terea)، در سال 2021 در ژاپن راه اندازی شد.

اولین دستگاه‌های IQOS به سال 2014 برمی‌گردد، زمانی که جایگزین ابتکاری اولین سیگار های الکترونیک در ژاپن و ایتالیا راه‌اندازی شد. به تدریج، IQOS به سایر کشورها راه یافت و اکنون در 51 کشور در دسترس است.

طراحی و کیفیت ساخت سیگار ترا ژاپنی (Terea)

مدل‌های Iqos از یک شارژر و یک نگهدارنده خودکار تشکیل شده است. یک سیگار هیتس یا سیگار نوسو (که “Nuso” یا “Heets” نامیده می شود) حاوی تنباکوی فرآوری شده و گلیسیرین در نگهدارنده آن قرار داده می شود، که سیگار را تا دمای 350 درجه سانتیگراد گرم می کند. Iluma، جدیدترین محصول آیکاس، به طور منحصر به فرد برای گرم کردن سیگار ترا (Terea) طراحی شده است.

 TEREA SMARTCORE STICKSTM سیگار ویژه مخصوص استفاده انحصاری دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS ILUMA) در نظر گرفته شده‌اند. در داخل TEREA SMARTCORE STICKSTM یک عنصر حرارتی فلزی وجود دارد که با فولاد ضد زنگ پوشانده شده است که تنباکو را از داخل گرم می کند.

اقلام موجود در باکس سیگار ترا ژاپنی (Terea)

شامل 10پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار ترا در 1 باکس آن موجود است.

خرید سیگار ژاپنی (Terea)

اگر قصد خرید سیگار ژاپنی (Terea) را داشته باشید، احتمالا باید بدانید که تنوع محصولات این شرکت بسیار بالاست. به صورت کلی، محصولات این شرکت سفارش کشور اندونزی در طعم های متنوع زیر موجود می باشد .

قیمت سیگار ترا ژاپنی (Terea)

یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت انواع سیگار ترا (Terea) در ایران، کیفیت بالای این محصول در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار است. در واقع، این سیاست اصلی و همیشگی کمپانی قیلیپ موریس است که محصولات خود را با حفظ کیفیت اما قیمت مناسب در مقایسه با محصولات برندهای دیگر عرضه می‌کند تا بتواند فروش بیشتری داشته باشد. در حال حاضر، مدل‌های مختلف سیگار ترا (Terea) را می‌توان از پرفروش‌ترین در بازار ایران معرفی کرد.

اگرچه مبدا این برند در سوییس بوده و ارتباط کمتری با دلار دارد، ولی نوسانات ارزی می‌توانند قیمت ایکاس را جابجا کنند. با این حال، طی چند سال اخیر، نوسان قیمت سیگار ترا (Terea) در مقایسه با محصولات برندهای دیگری که در بازار وجود دارد، به‌مراتب کمتر بوده و کاربرادر کنار برچسب قیمتی مناسب، دلایل متعدد دیگری برای خرید سیگار ترا (Terea) وجود دارد که طراحی جذاب، کیفیت ساخت بالا و ظاهر لوکس را می‌توان از جمله مهم‌ترین موارد آن در نظر گرفت.

خرید سیگار ترا (Terea)

به لطف محبوبیت بسیار بالایی که ایکاس در بازار جهان و به‌خصوص ایران در شهر های اراک، اردبیل، اصفهان، اهواز، ایلام، ارومیه، بجنرد، بندر عباس، بوشهر، بیرجند، تبریز، خرم آباد، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، سمنان، سنندج، شهر کرد، شیراز،قزوین، کرج، کرمان، کرمانشاه، گرگان، مشهد، همدان، یاسوج و یزد دارد، محصولات این برند را می‌توان انتخاب اول بسیاری از کاربران دانست. هرچند، متاسفانه نمونه‌های تقلبی و فیک آن‌ها در بازار بسیار زیاد است.

افرادی که قصد خرید سیگار ترا (Terea) را دارند، پیش از هر چیز باید در مورد محصول مورد نظر، اطلاعات کافی را کسب کرده و موقع خرید، توجه کنند که محصولی اورجینال با تضمین اصالت در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

خرید اقساطی سیگار ترا (Terea)

قیمت سیگار ترا (Terea) اگرچه با محصولات پریمیوم برندهای مشهور دیگر در یک سطح نیست، ولی ممکن است همچنان برای برخی از کاربران، بالا باشد. اگر شما هم جزو همین دسته هستید، جای نگرانی نیست چرا که در همکاری با پلتفرم معتبر از وان آیکاس، شرایطی مطمئن را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند محصولات مورد نظر خود را در اقساط بلندمدت با سود پایین خریداری کنند.

خرید سیگار ترا (Terea) از فروشگاه اینترنتی آتلانتیس

اگر به دنبال فروشگاهی مطمئن برای خرید سیگار ترا (Terea) اصل هستید، فروشگاه اینترنتی آتلانتیس می‌تواند بهترین گزینه باشد. تمام محصولاتی که در آتلانتیس ارائه می‌شوند، ضمانت سلامت و اصالت کالا را داشته و با پشتیبانی کامل در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. برای خرید از آتلانتیس، فقط کافیست که یک حساب کاربری ایجاد کرده و بعد از وارد کردن اطلاعات اولیه مانند شماره تماس و آدرس، پرداخت خود را از طریق درگاه‌های آنلاین انجام دهید؛ پس از آن کافی‌ است منتظر دریافت محصول در کمترین زمان ممکن باشید.

کارشناسان آتلانتیس در 24 ساعت شبانه‌روز آماده پاسخگویی به تمام سوالات کاربران هستند و شما را در تمام مراحل خرید سیگار ترا (Terea)، راهنمایی خواهند کرد. در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان تلفنی داشته باشید هم می‌توانید از کارشناسان این مجموعه کمک بگیرید.

برای دریافت لیست قیمت سیگار ترا (Terea)، کافیست در هر ساعت از شبانه‌روز، به همین صفحه مراجعه کنید تا قیمت و موجودی لحظه‌ای محصولات، در اختیارتان قرار بگیرد. در صورت ناموجود بودن کالای مورد نظر، می‌توانید شماره تماس خود را ثبت کنید تا به محض تامین دوباره کالا، پیام آن از طریق پیامک برای شما ارسال شود.

سبد خرید
اسکرول به بالا