سیگار ترا اندونزی

نمایش دادن همه 8 نتیجه

 • سیگار تریا /ترا برایت ویو (bright wave) اندونزی

  2،650،000 تومان

  سیگار ترا برایت ویو (bright wave) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) قابل استفاده است. طعم سیگار تریا برایت ویو رایحه ملایم اکالیپتوس است. هر باکس سیگار Terea برایت ویو شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت سیگار ترا برایت ویو دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار Terea برایت ویو در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار ترا سبز و تریا سبز مشکی (Terea green)

  2،650،000 تومان

  سیگار ترا سبز اندونزی (Terea green) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) قابل استفاده است. طعم سیگار تریا سبز رایحه ملایم موهیتو  است و طعم سیگار ترا سبز مشکی رایحه منتول خنک است. هر باکس سیگار Terea سبز شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت سیگار ترا گرین دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار Terea سبز یا گرین در 1 باکس آن موجود است.

 • امتیاز 0 از 5

  سیگار ترا پرپل ویو / تریا بنفش (Terea Purple wave) اندونزی

  2،650،000 تومان

  سیگار ترا پرپل ویو (Terea purple wave) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) قابل استفاده است. طعم سیگار تریا پرپل ویو رایحه ملایم توت وحشی و نعنا است. هر باکس سیگار Terea پرپل ویو شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت سیگار ترا پرپل ویو دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار Terea پرپل ویو در 1 باکس آن موجود است.

   

 • سیگار تریا /ترا یوگن اندونزی (Yugen dimensions)

  2،650،000 تومان

  سیگار ترا یوگن اندونزی (Terea Yugen dimensions) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) قابل استفاده است. طعم سیگار تریا یوگن رایحه  ملایم گل های بهاری است. هر باکس سیگار Terea یوگن شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت سیگار ترا یوگن دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار Terea یوگن در 1 باکس آن موجود است.

   

 • سیگار ترا اپریسیتی بنفش (purple Apricity) اندونزیTerea-cigarette-purple-Apricity-Indonesiaحراج! افزودن به سبد خرید مشاهده سریع

  سیگار تریا /ترا اپریسیتی بنفش اندونزی (Terea Purple Apricity)

  2،790،000 تومان

  سیگار ترا اپریسیتی بنفش اندونزی (Terea Purple apricity) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) قابل استفاده است. طعم سیگار تریا اپریسیتی بنفش رایحه ملایم یوه های استوایی وگرمسیر است. هر باکس سیگار Terea اپریسیتی بنفش شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت سیگار ترا پرپل اپریسیتی دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار Terea پرپل اپریسیتی در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار ترا آبی / تریا بلو (Terea Blue)

  2،400،000 تومان

  سیگار ترا آبی اندونزی (Terea Blue) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) قابل استفاده است. طعم سیگار تریا آبی رایحه ملایم نعنا است. هر باکس سیگار Terea آبی شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت سیگار ترا بلو دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار Terea بلو در 1 باکس آن موجود است.

  سیگارهای تریا بلو مخصوص دستگاههای ایلوما است.

 • سیگار ترا برنز / تریا شکلاتی Terea Bronze اندونزی

  2،400،000 تومان

  سیگار ترا برنز اندونزی (Terea Bronze) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) قابل استفاده است. طعم سیگار تریا برنز رایحه کمی سنگین کاکائو است. هر باکس سیگار Terea برنز شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت سیگار ترا برنز دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار Terea برنز در 1 باکس آن موجود است.

  سیگارهای تریا برنز مخصوص دستگاههای ایلوما است.

 • سیگار ترا سینا / تریا سیئنا (Terea sienna)

  2،400،000 تومان

  سیگار ترا سینا اندونزی (Terea Sienna) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) قابل استفاده است. طعم سیگار تریا سیئنا رایحه چوب با عصاره چای است. هر باکس سیگار Terea سیینا شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت سیگار ترا Sienna دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار Terea سینا در 1 باکس آن موجود است.

  سیگارهای Terea Siena مخصوص دستگاههای ایلوما است.

این روزها، کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که نام آیکاس یا ایکوس را برای حداقل یک‌بار هم که شده، نشنیده باشد؛ یکی از بزرگترین شرکت‌های دخانیات به نام فیلیپ موریس (Philip Morris) که طی سالیان اخیر تقریبا در هر حوزه‌ای ورود کرده است! اگرچه فیلیپ موریس را بیشتر به خاطر برند مارلبورو و سیگار هایی که تولید می‌کند، می‌شناسند ولی این شرکت محصولات بسیار مختلف دیگری هم دارد؛ از جمله سیگار الکترونیکی،ایکاس ،پیپر ،سیگار کلاسیک و … که در این میان، سیگار آیکوس به عنوان یکی از محبوب‌ترین محصولات این شرکت شناخته می‌شود و به واسطه کیفیت بسیار مناسبی که نسبت به سیگار کلاسیک دارد، کاربران ترجیح می‌دهند که سراغ این محصول بروند.

تاریخچه سیگار ترا اندونزی

فیلیپ موریس اولین گام های تجاری خود را در زمینه تنباکوی گرم شده در دهه 1990 با (آکورد) و (هیت بار) از بازار برداشت. در سال 2014 Iqos برای اولین بار در ژاپن و ایتالیا معرفی شد. از سال 2016، فیلیپ موریس به شدت شروع به ترویج “آینده بدون دود” کرد و قصد داشت تلاش های تجاری را به طور فزاینده ای بر محصولاتی که جایگزین سیگار هستند متمرکز کند.

Iluma، یک فناوری جدید Iqos با استفاده از فناوری گرمایش القایی مخصوص سیگار ترا (Terea)، در سال 2021 در ژاپن راه اندازی شد.

اولین دستگاه‌های IQOS به سال 2014 برمی‌گردد، زمانی که جایگزین ابتکاری اولین سیگار های الکترونیک در ژاپن و ایتالیا راه‌اندازی شد. به تدریج، IQOS به سایر کشورها راه یافت و اکنون در 51 کشور در دسترس است.

طراحی و کیفیت ساخت سیگار ترا اندونزی

فیلیپ موریس ادعا می کند که Iqos انتشار کربن را در مقایسه با سوزاندن سیگار کاهش می دهد و این محصول را به عنوان بخشی از ابتکارات پایدار خود معرفی می کند.

 TEREA SMARTCORE STICKSTM سیگار ویژه مخصوص استفاده انحصاری دستگاه ایکاس ایلوما پرایم، ایلوما استاندارد و آیکاس ایلوما لیل (IQOS ILUMA) در نظر گرفته شده‌اند. در داخل TEREA SMARTCORE STICKSTM یک عنصر حرارتی فلزی وجود دارد که با فولاد ضد زنگ پوشانده شده است که تنباکو را از داخل گرم می کند.

اقلام موجود در باکس سیگار ترا اندونزی

شامل 10پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار ترا در 1 باکس آن موجود است.

انواع سیگار ترا اندونزی

اگر قصد خرید سیگار ترا اندونزی (Terea) را داشته باشید، احتمالا باید بدانید که تنوع محصولات این شرکت بسیار بالاست. به صورت کلی، محصولات این شرکت سفارش کشور اندونزی در طعم های متنوع موجود می باشد.

طعمهای ترا

فیلترهای ترا دارای طعم و رایحه‌ی مختلف است، در اینجا ما به هر رنگ و طعم ورایحه مخصوص به آن می پردازیم:

ترا امبر

ترکیبی از تنباکو با رایحه‌های چوبی و آجیلی با رایحه‌ای ملایم

ترا سیینا

سیگار ترا سیینا طعمی گرم و دلپذیر از چوب را با رایحه ظریف چای

ترا رگیولار

سیگار ترا رگیولار طعم تنباکوی ویژه به نسبتا سنگین

ترا اسموث رگولار

سیگار ترا اسموث رگولار طعم تنباکوی کلاسیک و طعمی غنی و متعادل

ترا گرین

سیگار ترا گرین خنک و نعایی دارد با طعم نزدیک به مارلیورو سبز

ترا بلو

سیگار تریا بلو نعنا و خنک کننده ، ملایم

ترا برنز

سیگار ترا برنز ترکیبی است از طعم کلاسیک و ملایم تنباکو همراه با ترکیبی شکلات و میوه های خشک شده

ترا بنفش

سیگار ترا بنفش با طعم انگور بنفش شیرین

ترا یوگن

سیگار ترا یوگن طعم فوق العاده و جذاب همراه با عطر گل های بهاری ، نسبتا سنگین

ترا اپریسیتی

سیگار ترا اپریسیتی طعم میوه های گرم و لایت

قیمت سیگار ترا اندونزی

یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت انواع سیگار ترا (Terea) در ایران، کیفیت بالای این محصول در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار است. در واقع، این سیاست اصلی و همیشگی کمپانی قیلیپ موریس است که محصولات خود را با حفظ کیفیت اما قیمت مناسب در مقایسه با محصولات برندهای دیگر عرضه می‌کند تا بتواند فروش بیشتری داشته باشد. در حال حاضر، مدل‌های مختلف سیگار ترا (Terea) را می‌توان از پرفروش‌ترین در بازار ایران معرفی کرد.

اگرچه مبدا این برند در سوییس بوده و ارتباط کمتری با دلار دارد، ولی نوسانات ارزی می‌توانند قیمت ایکاس را جابجا کنند. با این حال، طی چند سال اخیر، نوسان قیمت سیگار ترا اندونزی (Terea) در مقایسه با محصولات برندهای دیگری که در بازار وجود دارد، به‌مراتب کمتر بوده و کاربرادر کنار برچسب قیمتی مناسب، دلایل متعدد دیگری برای خرید سیگار ترا (Terea) وجود دارد که طراحی جذاب، کیفیت ساخت بالا و ظاهر لوکس را می‌توان از جمله مهم‌ترین موارد آن در نظر گرفت.

خرید سیگار ترا اندونزی

به لطف محبوبیت بسیار بالایی که ایکاس در بازار جهان و به‌خصوص ایران در شهر های اراک، اردبیل، اصفهان، اهواز، ایلام، ارومیه، بجنرد، بندر عباس، بوشهر، بیرجند، تبریز، خرم آباد، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، سمنان، سنندج، شهر کرد، شیراز،قزوین، کرج، کرمان، کرمانشاه، گرگان، مشهد، همدان، یاسوج و یزد دارد، محصولات این برند را می‌توان انتخاب اول بسیاری از کاربران دانست. هرچند، متاسفانه نمونه‌های تقلبی و فیک آن‌ها در بازار بسیار زیاد است.

افرادی که قصد خرید سیگار ترا اندونزی (Terea) را دارند، پیش از هر چیز باید در مورد محصول مورد نظر، اطلاعات کافی را کسب کرده و موقع خرید، توجه کنند که محصولی اورجینال با تضمین اصالت در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

خرید اقساطی سیگار ترا اندونزی (Terea)

قیمت سیگار ترا (Terea) اگرچه با محصولات پریمیوم برندهای مشهور دیگر در یک سطح نیست، ولی ممکن است همچنان برای برخی از کاربران، بالا باشد. اگر شما هم جزو همین دسته هستید، جای نگرانی نیست چرا که در همکاری با پلتفرم معتبر از وان آیکاس، شرایطی مطمئن را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند محصولات مورد نظر خود را در اقساط بلندمدت با سود پایین خریداری کنند.

خرید سیگار ترا (Terea) از فروشگاه اینترنتی آتلانتیس

اگر به دنبال فروشگاهی مطمئن برای خرید سیگار ترا (Terea) اصل هستید، فروشگاه اینترنتی آتلانتیس می‌تواند بهترین گزینه باشد. تمام محصولات سیگار الکترونیکی آیکاس که در آتلانتیس ارائه می‌شوند، ضمانت سلامت و اصالت کالا را داشته و با پشتیبانی کامل در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. برای خرید از آتلانتیس، فقط کافیست که یک حساب کاربری ایجاد کرده و بعد از وارد کردن اطلاعات اولیه مانند شماره تماس و آدرس، پرداخت خود را از طریق درگاه‌های آنلاین انجام دهید؛ پس از آن کافی‌ست منتظر دریافت محصول در کمترین زمان ممکن باشید.

کارشناسان آتلانتیس در 24 ساعت شبانه‌روز آماده پاسخگویی به تمام سوالات کاربران هستند و شما را در تمام مراحل خرید سیگار ترا (Terea)، راهنمایی خواهند کرد. در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان تلفنی داشته باشید هم می‌توانید از کارشناسان این مجموعه کمک بگیرید.

برای دریافت لیست قیمت سیگار ترا (Terea)، کافیست در هر ساعت از شبانه‌روز، به همین صفحه مراجعه کنید تا قیمت و موجودی لحظه‌ای محصولات، در اختیارتان قرار بگیرد. در صورت ناموجود بودن کالای مورد نظر، می‌توانید شماره تماس خود را ثبت کنید تا به محض تامین دوباره کالا، پیام آن از طریق پیامک برای شما ارسال شود.

سبد خرید
اسکرول به بالا