سیگار نوسو (Nuso)

نمایش دادن همه 11 نتیجه

 • سیگار نوسو بنفش (Purple)

  940،000 تومان

  سیگار نوسو بنفش (Nuso Purple) سازگار با دستگاه های E10، ISOMOD و IQOS 3 قابل استفاده است. طعم سیگار Nuso بنفش (Purple) ترکیب عجیب و غریب انگور آبدار و انواع توت‌ها یک تجربه شیرین و کمی ترش ایجاد می کند. هر باکس سیگار Nuso بنفش (Purple) شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار نوسو قرمز (Carmine)

  940،000 تومان

  سیگار نوسو قرمز (Nuso Carmine) سازگار با دستگاه های E10، ISOMOD و IQOS 3 قابل استفاده است. طعم سیگار nuso قرمز یا کارمین (Carmine) رایحه عجیب و چند لایه میوه‌های قرمز رسیده، مانند توت‌فرنگی و هندوانه را با ترکیبی رضایت بخش از تنباکوی غنی تلفیق می کند. هر باکس سیگار Nuso قرمز (Carmine) شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار نوسو نقره ای (silver)

  940،000 تومان

  سیگار نوسو نقره ای (Nuso Silver) سازگار با دستگاه های E10، ISOMOD و IQOS 3 قابل استفاده است. طعم سیگار Nuso نقره ای (silver) تنباکو ی خالص  و تازه ی ویرجینیا است.

  هر باکس سیگار نوسو نقره ای (silver) شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار نوسو قهوه ای (brown)

  945،000 تومان

  سیگار نوسو قهوه ای (Nuso brown) سازگار با دستگاه های E10، ISOMOD و IQOS 3 قابل استفاده است. طعم سیگار nuso قهوه ای (brown) تنباکوی خالص با طعم شیرین است. هر باکس سیگار Nuso قهوه ای (brown) شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار نوسو آبی (Blue)

  945،000 تومان

  سیگار نوسو آبی (Nuso Blue) سازگار با دستگاه های Iqos 3 duo و IQOS Original قابل استفاده است. طعم سیگار nuso آبی (Blue)  تنباکوی برشته شده و خالص ویرجینیا است. هر باکس سیگار Nuso آبی (Blue) شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار نوسو ساحل (beach)

  945،000 تومان

  سیگار نوسو ساحل (Nuso beach) سازگار با دستگاه های E10، ISOMOD و IQOS 3 قابل استفاده است. طعم سیگار nuso موهیتو ساحل (beach) رایحه موهیتو نعنایی را با ترکیبی رضایت بخش از تنباکوی غنی تلفیق می کند. هر باکس سیگار نوسو بیچ (beach) شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار در 1 باکس آن موجود است.

   

 • سیگار نوسو نارنجی کورال (coral)

  945،000 تومان

  سیگار نوسو کورال (coral) سازگار با دستگاه های E10، ISOMOD و IQOS 3 قابل استفاده است. طعم سیگار Nuso نارنجی کورال (coral) ترکیبی از پرتقال ماندارین شیرین و نعنا خنک است. هر باکس سیگار Nuso نارنجی کورال (coral) شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار نوسو سبز نعنایی (Green)

  945،000 تومان

  سیگار نوسو سبز نعنایی (Green mint) سازگار با دستگاه های E10، ISOMOD و IQOS 3 قابل استفاده است. طعم سیگار nuso سبز نعنایی (Green) طعم سیگار نوسو سبز نعنایی تنباکو ویرجینیا همراه با رایحه های خنک است. هر باکس سیگار Nuso سبز نعنایی شامل 10 پاکت سیگار Nuso سبز نعنایی می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار نوسو آیس استورم (Ice storm)

  945،000 تومان

  سیگار نوسو آیس استورم (Ice storm) سازگار با دستگاه های E10، ISOMOD و IQOS 3 قابل استفاده است. سیگار nuso طوفان یخ (Ice storm) نعنا و منتول خنک را ترکیب می کند. هر باکس سیگار Nuso طوفان یخ (Ice storm) شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار نوسو لان (Nuso lawn)

  945،000 تومان

  سیگار نوسو لان (lawn) سازگار با دستگاه های E10، ISOMOD و IQOS 3 قابل استفاده است. طعم سیگار nuso لان (lawn) طعم اصیل تنباکوی محبوب ویرجینیا همراه با نعنا خنک است. هر باکس سیگار Nuso سبز لان (تنباکو ویرجینیا ، بارلی ، اورینتال) شامل 10 پاکت سیگار نوسو سبز می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار در 1 باکس آن موجود است.

 • سیگار نوسو زرد (Yellow)

  945،000 تومان

  سیگار نوسو زرد (Nuso Yellow) سازگار با دستگاه های E10، ISOMOD و IQOS 3 قابل استفاده است. طعم سیگار nuso زرد (Yellow) ترکیبی از مرکبات خوش طعمی مانند لیمو ترش و پرتقال شیرین است. هر باکس سیگار Nuso زرد (تنباکو ویرجینیا ، بارلی ، اورینتال) شامل 10 پاکت سیگار نوسو زرد می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار در 1 باکس آن موجود است.

سیگار نوسو (Nuso)

دستگاه ISMOD فناوری Heat Not Burn است که تنباکو را بدون سوزاندن آن گرم می کند. ISMOD NANO نوآورانه ترین مدل  در طیف  قابلیت تغییر شدت گرما به L/M/H می باشد. ISMOD NANO همچنین دارای قابلیت خارج کردن گرما استیک با یک دکمه کشویی ساده در کنار دستگاه می باشد.

تاریخچه سیگار نوسو (Nuso)

NUSO CYPRUS، که در سال 2021 تأسیس شد، چوب تنباکوی گرما-نسوخته (HnB) را به بازارهای عمده تنباکو در سراسر جهان ارائه می کند.

تاریخچه NUSO را می توان به چندین دهه پیش ردیابی کرد، زمانی که شروع به تولید ورق های تنباکوی بازسازی شده (RTS) به نمایندگی از برخی از تولیدکنندگان عمده تنباکو در جهان کرد. در طول سال ها، NUSO از یک تامین کننده RTS به یک تولید کننده چوب تنباکو HnB تبدیل شد. پس از راه اندازی اولین خط تولید هیت استیک در کامبوج در سال 2019، محصولات نوسو اکنون با رشد پیوسته سهم بازار به بازارهای عمده تنباکو در سراسر جهان ارسال می شوند.

طراحی و کیفیت ساخت سیگار نوسو (Nuso)

شرکت نوسو به طور مداوم در تحقیق و توسعه محصول سرمایه گذاری کرده  تا گزینه های بیشتری را برای کاربرانی که مایل به طعم های مختلف هستند و برای بهبود تجربه سیگار کشیدن آنها بررسی کند. با توجه به کیفیت محصول و تنوع طعم، NUSO HnB به طور فزاینده ای در بازارهای تنباکو محبوب می شود. ما متعهد هستیم که به طور مداوم در آزمایشگاه تحقیقاتی خود سرمایه گذاری کنیم و تنوع طعم و کیفیت کلی محصول را افزایش دهیم تا نیازهای شرکای تجاری و کاربران خود را بهتر برآورده کنیم.

اقلام موجود در باکس سیگار نوسو (Nuso)

شامل 10پاکت سیگار می باشد و هر پاکت دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار نوسو در 1 باکس آن موجود است.

انواع سیگار نوسو (Nuso)

اگر قصد خرید سیگار نوسو (Nuso) را داشته باشید، احتمالا باید بدانید که تنوع محصولات این شرکت بسیار بالاست. به صورت کلی، انواع سیگار نوسو شامل رنگ و طعم های زیر موجود می باشد .

قیمت سیگار نوسو (Nuso)

یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت سیگار نوسو (Nuso) در ایران، کیفیت بالای این محصول و قیمت مناسب در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار است. در حال حاضر، مدل‌های مختلف سیگار نوسو (Nuso) را می‌توان از پرفروش‌ ها در بازار ایران معرفی کرد و در همه دستگاه های ایکاس مثل ایکاس 3 و مدل IQOS 3 Duo قابل استفاده است.

اگرچه مبدا این برند در قبرس بوده و ارتباط کمتری با دلار دارد، ولی نوسانات ارزی می‌توانند قیمت سیگار نوسو (Nuso) را جابجا کنند. با این حال، طی چند سال اخیر، نوسان قیمت سیگار نوسو (Nuso) در مقایسه با محصولات برندهای دیگری که در بازار وجود دارد، به‌مراتب کمتر بوده و کاربرادر کنار برچسب قیمتی مناسب، دلایل متعدد دیگری برای خرید سیگار نوسو (Nuso) وجود دارد که طراحی جذاب، کیفیت ساخت بالا و ظاهر لوکس را می‌توان از جمله مهم‌ترین موارد آن در نظر گرفت.

خرید سیگار نوسو (Nuso)

به لطف محبوبیت بسیار بالایی که سیگار نوسو (Nuso) در بازار جهان و به‌خصوص ایران در شهر های تهران ،شیراز ،اصفهان ،ارومیه ، مشهد ، مازندران ، گیلان ،اراک ، قم و بوشهر دارد، محصولات این برند را می‌توان انتخاب اول بسیاری از کاربران دانست. هرچند، متاسفانه نمونه‌های تقلبی و فیک آن‌ها در بازار بسیار زیاد است.

افرادی که قصد خرید سیگار نوسو (Nuso) را دارند، پیش از هر چیز باید در مورد محصول مورد نظر، اطلاعات کافی را کسب کرده و موقع خرید، توجه کنند که محصولی اورجینال با تضمین اصالت در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

خرید اقساطی سیگار نوسو (Nuso)

قیمت سیگار نوسو (Nuso) اگرچه با محصولات پریمیوم برندهای مشهور دیگر در یک سطح نیست، ولی ممکن است همچنان برای برخی از کاربران، بالا باشد. اگر شما هم جزو همین دسته هستید، جای نگرانی نیست چرا که در همکاری با پلتفرم معتبر از وان آیکاس، شرایطی مطمئن را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند محصولات مورد نظر خود را در اقساط بلندمدت با سود پایین خریداری کنند.

خرید سیگار نوسو (Nuso) از فروشگاه اینترنتی 1Iqos

اگر به دنبال فروشگاهی مطمئن برای خرید سیگار نوسو (Nuso) اصل هستید، فروشگاه اینترنتی آتلانتیس می‌تواند بهترین گزینه باشد. تمام محصولاتی که در آتلانتیس ارائه می‌شوند، ضمانت سلامت و اصالت کالا را داشته و با پشتیبانی کامل در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. برای خرید از آتلانتیس، فقط کافیست که یک حساب کاربری ایجاد کرده و بعد از وارد کردن اطلاعات اولیه مانند شماره تماس و آدرس، پرداخت خود را از طریق درگاه‌های آنلاین انجام دهید؛ پس از آن کافی‌ست منتظر دریافت محصول در کمترین زمان ممکن باشید.

کارشناسان آتلانتیس در 24 ساعت شبانه‌روز آماده پاسخگویی به تمام سوالات کاربران هستند و شما را در تمام مراحل خرید سیگار نوسو (Nuso)، راهنمایی خواهند کرد. در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان تلفنی داشته باشید هم می‌توانید از کارشناسان این مجموعه کمک بگیرید.

برای دریافت لیست قیمت سیگار نوسو (Nuso)، کافیست در هر ساعت از شبانه‌روز، به همین صفحه مراجعه کنید تا قیمت و موجودی لحظه‌ای محصولات، در اختیارتان قرار بگیرد. در صورت ناموجود بودن کالای مورد نظر، می‌توانید شماره تماس خود را ثبت کنید تا به محض تامین دوباره کالا، پیام آن از طریق پیامک برای شما ارسال شود.

سبد خرید
اسکرول به بالا