سیگار ترا پرپل ویو / تریا بنفش (Terea Purple wave) اندونزی

سیگار ترا پرپل ویو (Terea purple wave) فقط برای دستگاه ایکاس ایلوما (IQOS Iluma) قابل استفاده است. طعم سیگار تریا پرپل ویو رایحه ملایم توت وحشی و نعنا است. هر باکس سیگار Terea پرپل ویو شامل 10 پاکت سیگار می باشد و هر پاکت سیگار ترا پرپل ویو دارای 20 فیلتر که مجموعا 200 فیلتر سیگار Terea پرپل ویو در 1 باکس آن موجود است.

 

2،650،000 تومان

موجودی: 4 عدد در انبار

  • ارسال سریع کالا به سراسر کشور
  • تحویل درب منزل شما
  • پشتیبانی 24/7 خرید و ارسال

خرید سیگار ترا پرپل ویو / تریا بنفش (Terea Purple wave) اندونزی

سیگار ترا پرپل ویو / تریا پرپل ویو (Terea Purple wave) اندونزی یکی از محبوب ترین محصولات تنباکو در بازار است.ترا/تریا Terea بنفش یکی از محصولات شرکت فیلیپ موریس برای استفاده‌ی اختصاصی با دستگاه ایکاس ایلوما طراحی شده است. یکی از ویژگی ها در دستگاه های آیکاس ایلوما مشکل کثیف شدن دستگاه حل شده است و دستگاه نیاز به تمیز کردن ندارد، همچنین فیلترهای ترا نسبت به هیتس کام‌دهی بیشتری دارد و هر فیلتر مدت زمان بیشتری طول می کشد که تمام شود.

سیگار ترا پرپل ویو طعم توت وحشی با نعنا

طعم ( توت وحشی) سیگار ترا پرپل ویو /تریا پرپل ویو (Purple wave) اندونزی ، طعم توت وحشی (Purple wave) محصول کشور اندونزی
طعم ( توت وحشی) سیگار ترا پرپل ویو /تریا پرپل ویو (Purple wave) اندونزی ، طعم توت وحشی (Purple wave) محصول کشور اندونزی

تکنولوژی ایلوما برای مصرف سیگارهای Terea بنفش

هسته دستگاه ایلوما با استفاده از روش القایی اقدام به گرم کردن تنباکوی درون سیگار تعبیه شده می کند به طوری که در هر سیگار ترا یک عنصر حرارتی ( استیل ضد زنگ) وجود دارد که این فلز تنباکو را از داخل گرم می کند. طراحی و ظاهر شیک و مدرن آن باعث می‌شود که دیگر پرستیژ شما با سیگار شما زیر سوال نمی رود. فرصت را از دست ندهید ! سیگارهای ترا برای انواع دستگاه های آیکاس ایلوما بهترین جایگزین برای سیگارهای سنتی و معمولی هستند.

 

پرسش و پاسخ

آیا Terea بهتر از HEETS است؟

در حالی که سیگار هیتس و ترا شباهت‌های زیادی دارند، سیگار های ترا یا تریا Terea طراحی پیشرفته‌تری را ارائه می‌دهند که منجر به تجربه طعم بهتر و تمیز کردن مکرر کمتری می‌شود. اگر به دنبال امتحان آخرین فناوری تنباکوی گرم شده هستید، سیگار ترا Terea ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد.

سیگار تریا یا ترا چیست؟

سیگار ترا یا تریا TEREA SMARTCORE STICKS، سیگار های ظریف و کوتاه همراه با تنباکوی مخصوص طراحی شده‌ برای استفاده انحصاری با دستگاه سیگار الکترونیکی iqos آیکاس ایلوما IQOS ILUMA در نظر گرفته شده‌اند.

کدام رنگ ترا از بقیه‌ی طعمها قویتر است؟

رنگ کهربایی یا ترا امبر نسبت به سایر طعمها قوی تر است. این سیگار ترا رایحه ی شدید تنباکوی برشته و مالت می دهد.

کدام رنگ ترا از بقیه‌ی طعمها سبک تر است؟

ترا اسموث رگولار TEREA Smooth regular سبک ترین طعم سیگار ترا با طعمی لطیف از برگ تنباکو است.

سیگار مخصوص ایکاس 3 چیست ؟

سیگار مخصوص آیکاس 3 سیگار هیتس، نوسو ، یوگر است. سیگار هیتس چیست ؟

آیا iqos 3 duo دیگر تولید نمی شود ؟

با تولید IQOS ILUMA، دستگاه های گرمایش تنباکو با فناوری نسل جدید، کمپانی تولید کننده محصولات IQOS تصمیم گرفت برای پاسخگویی بهتر به نیازهای مشتریان فعلی و آینده، ایکاس ۳ دیو را متوقف کند و محصولاتی مثل ایکاس ایلوما وان را عرضه کند.

دستگاه های ایکاس ایلوما چه تفاوتی با هم دارند ؟

IQOS ILUMA PRIME طراحی پیشرفته ای را برای لذت بردن از تنباکو در بالاترین سطح به شما ارائه می دهد. IQOS ILUMA استاندارد جدیدی را برای لذت بردن از تنباکو  تعریف می کند. IQOS ILUMA ONE یک تجربه تنباکو گرم شده جمع و جور (All in one ) را به شما ارائه می دهد.

سبد خرید
سیگار ترا پرپل ویو (purple wave) اندونزی، سیگار تریا پرپل ویو ، Terea purple wave چوب سیگار یا فیلتر مخصوص طعم توت وحشی با نعنا مناسب استفاده در دستگاه های آیکاس ایلوماسیگار ترا پرپل ویو / تریا بنفش (Terea Purple wave) اندونزی
2،650،000 تومان

موجودی: 4 عدد در انبار

اسکرول به بالا