دستگاه سیگار الکترونیکی IQOS ILUMA آیکاس ایلوما و سیگار ترا Terea چیست؟

زمان آن رسیده است که با ایکاس آیلوما IQOS ILUMA آشنا شوید، برای تجربه تنباکوی بدون دود، در طیف وسیع فناوری از دستگاه‌های سیگار الکترونیکی که در سطحی بالاتر، سادگی و لاکچری را ارائه می‌کنند، که فقط با فیلتر سیگار ترا Terea سازگار است.

IQOS ILUMA چیست؟

دیگر ترک سیگار کلاسیک و تغییر آن به یک جایگزین بدون دود با جدیدترین دستگاه های سیگار الکترونیکی IQOS ILUMA آسان تر نبوده است

نسل جدید IQOS iluma Prime طعم واقعی تنباکو را با 95٪ مواد شیمیایی مضر کمتر در مقایسه با سیگار کلاسیک ارائه می دهد. در دستگاه IQOS ILUMA فناوری سطح بسته بندی شده بالا است تا تجربه ای بدون دردسر را ارائه دهد. با سیستم گرمایش القایی جدید انقلابی IQOS ILUMA که فقط برای فیلتر سیگار TEREA استفاده می شود، تجربه خود را بدون شکستگی تیغه، باقی مانده تنباکو یا تمیز کردن دستگاه بچشید.

فناوری گرمایش تنباکو IQOS ILUMA One به معنای عدم دود، و تجربه بهبود یافته و ساده تر تنباکو برای شماست. و با طیف وسیعی از دستگاه‌های IQOS ILUMA که دارای گزینه‌های قابل تنظیم هستند، می‌توانید تجربه تنباکوی تمیز، بدون دردسر و شخصی‌سازی شده را متناسب با ترجیحات خود بیابید.

یعنی واقعاً سیگار فایده دارد؟

اطلاعات مهم: لزوماً معادل 95 درصد به معنی کاهش خطر نیست. IQOS بدون ضرر نیست.

**”95٪ کمتر” نشان دهنده میانگین کاهش سطح طیفی از مواد شیمیایی مضر (به استثنای نیکوتین) در مقایسه با دود سیگار مرجع (3R4F) است. اطلاعات مهم را ببینید.

سیستم گرمایش تنباکو SMARTCORE INDUCTION SYSTEM™ – فناوری گرمایش تنباکو سطح بعدی هر دستگاه در سری IQOS ILUMA دارای فناوری انقلابی جدید SMARTCORE INDUCTION SYSTEM™ است.

فیلتر سیگار ترا TEREA – فقط برای IQOS ILUMA Standard طراحی شده‌اند – از یک عنصر فولادی ضد زنگ خلاقانه در داخل TEREA برای گرم کردن تنباکو از داخل، بدون سوزاندن آن استفاده می‌کنند.

این به شما یک تجربه کاملاً سطح بعدی را می دهد، بدون خاکستر، بدون نیاز به تمیز کردن. و – از آنجایی که برخلاف سایر دستگاه های گرم کننده تنباکو IQOS تیغه ای وجود ندارد – هیچ گونه شکستگی تیغه ای برای نگرانی وجود ندارد. از صفحه تفاوت بین دستگاه های سیگار الکترونیکی IQOS 3 duo با IQOS Iluma دیدن کنید و تفاوت نسل جدید و قدیم ایکاس را بررسی کنید.

TEREA SMARTCORE STICKS – تجربه سطح بعدی تنباکو

سیگار ترا Terea – که فقط برای استفاده با IQOS ILUMA ساخته شده‌اند – تجربه ترکیبی ماهرانه تنباکو را با طراحی چوب کاملاً مهر و موم شده برای قرار دادن و استفاده ی آسان ارائه می‌دهند.

یک فبلتر سیگار مهر و موم شده به معنای عدم وجود پسماند تنباکو و عدم نیاز به تمیز کردن نگهدارنده است. فقط وقتی کارتان تمام شد چوب را بردارید و دور بیندازید.

با سیگار TEREA می توانید ترجیحات طعم تنباکو خود را دوباره کشف کنید و به شما امکان می دهد سطوح جدیدی از طعم تنباکو را باز کنید.

IQOS ILUMA برای استفاده فقط با چوب های TEREA طراحی شده است. از استیک های IQOS ILUMA و TEREA با نسل های قبلی IQOS استفاده نکنید، زیرا ممکن است به دستگاه شما آسیب برساند.

چوب های TEREA را بلعیده یا جدا نکنید. این محصول دارای یک قطعه فلزی تیز است که در صورت بلعیدن می تواند باعث آسیب جدی شود. دور از دسترس کودکان نگه دارید. اطلاعات مهم را جدی بگیرید.

اگر به دنبال فروشگاهی مطمئن برای سیگار هیتس یا سیگار ترا اصل هستید، فروشگاه اینترنتی آتلانتیس می‌تواند بهترین گزینه باشد. تمام محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی آتلانتیس ارائه می‌شوند، ضمانت سلامت و اصالت کالا را داشته و با پشتیبانی کامل در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.

برخی از افراد سیگاری، ممکن است به دنبال جایگزین های سیگار باشند که جز دسته سیگار بدون ضرر تلقی شوند. از فرصت استفاده کنید و تجربه سیگار کشیدن خود را بالا ببرید. از سایر محصولات آیکاس را در فروشگاه اینترنتی آتلانتیس دیدن کنید و وارد دنیایی شوید که در آن انحصار، طعم، و غنای زندگی به طور یکپارچه به هم نزدیک می‌شوند.

فراموش نکنیم یکی از بهترین انواع سیگار سبک برای خانمها استفاده از پاد سیستم (پاد یکبار مصرف) است که می تواند انتخاب خوبی برای جایگزین سیگار و حتی تغییرات چهره پس از ترک سیگار باشد. شاید بخواهید با لیست کم ضررترین سیگار های موجود در ایران آشنا شوید.در خاتمه، گرانترین سیگار ها در ایران گواهی بر قدردانی روزافزون ملت از کیفیت و تجمل است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا