معرفی 10 کم بو ترین سیگار های الکترونیکی روز دنیا

10 کم بو ترین سیگار های الکترونیکی روز دنیا کدامند؟

سیگار الکترونیکی که به عنوان سیگارهای الکترونیکی یا ویپ نیز شناخته می شوند، به عنوان جایگزینی کم بو ترین سیگار نسبت به سیگارهای سنتی محبوبیت پیدا کرده اند. در حالی که برخی از کاربران سیگارهای الکترونیکی را ترجیح می دهند که عطر و طعم تنباکو را تقلید کنند، برخی دیگر به دنبال گزینه هایی هستند که حداقل بو را تولید کنند. در این مقاله، مفهوم کم بو ترین سیگار های الکترونیکی را بررسی می‌کنیم، در مورد عواملی که در ایجاد بو نقش دارند و برخی از گزینه‌های موجود در بازار را برجسته می‌کنیم. کم بو ترین سیگار به کاربران این امکان را می‌دهد تا انتخاب‌های آگاهانه داشته باشند و تجربه‌ی لذت بخش گرم شدن تنباکو را داشته باشند.

عوامل بو در سیگارهای الکترونیکی


بوی تولید شده توسط سیگارهای الکترونیکی (E-Cigarette) می تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار گیرد. منبع اصلی رایحه، تنباکو، مایع الکترونیکی یا آب میوه استفاده شده در دستگاه است که حاوی طعم دهنده های مختلف، نیکوتین و سایر مواد است. طعم‌های مختلف می‌توانند رایحه‌های متمایزی داشته باشند که از رایحه‌های میوه‌ای تا رایحه‌های دسر مانند متغیر است. علاوه بر این، عنصر گرمایش و فرآیند تبخیر می تواند به عطر کلی کمک کند.

برخی از ترکیبات موجود در مایعات الکترونیکی مانند شیرین کننده های مصنوعی یا تقویت کننده های طعم نیز ممکن است بر عطر تأثیر بگذارند. برای دستیابی به رایحه ای کمتر قابل توجه، کاربران اغلب مایعات الکترونیکی را انتخاب می کنند که طعم های لطیف یا ملایم را در اولویت قرار می دهند و از عطرهایی با رایحه های قوی و ماندگار اجتناب می کنند. اگر فرق ویپ و پاد را نمیدانید این مقاله را بخوانید.

۱۰ مورد کم بو ترین سیگار های الکترونیکی دنیا

مثلاً سیگار سنتی بدلیل بوی بد همیشه در مکان های خصوصی و عمومی آزار دهنده است. به همین دلیل مصرف کنندگان همیشه دنبال راهکارهای انتخاب کم بو ترین سیگار ها هستند. این موضوع ما را بر این داشت تا در این نوشتار به معرفی 10 تا از کم بو ترین سیگار های الکترونیکی روز دنیا بپردازیم. تا پایان این نوشتار با ما همراه باشید تا بهترین تصمیم را در انتخاب های خود داشته باشید.

قبل از هر چیز اگر نحوه استفاده از ایکاس را نمی دانید این مقاله را بخوانید.

۱. سیگار هیتس نقره‌ای

هیتس نقره ای ،یک گزینه طعم دهنده محبوب در مجموعه سیگارهای Heets، به دلیل حداقل بو و تجربه بخار کردن محتاطانه خود مشهور است. هیتس نقره ای که برای استفاده با دستگاه ایکاس 3 Duo و مدل های قبل تر طراحی شده‌اند، ترکیبی منحصربه‌فرد از طعم و عطر کاهش یافته را ارائه می‌کنند و آن‌ها را به انتخابی عالی برای کاربرانی تبدیل می‌کند که به دنبال یک تجربه بخار بی‌بو هستند و جز کم بو ترین سیگار های الکترونیکی هستند.

2. سیگار هیتس امبر

هیتس امبر طعم تنباکوی صاف و خوش طعم را ارائه می دهد. این یک تجربه سیگار کشیدن رضایت بخش و ملایم است. مشخصات طعم Amber Selection با نت های متعادل آن مشخص می شود که عطری لطیف ارائه می دهد که به طرز لذت بخشی باقی می ماند. این طعم اغلب مورد علاقه کسانی است که از تجربه تنباکوی متوسط با طعمی شیرین لذت می برند و جز کم بو ترین سیگار های الکترونیکی هستند.

3. سیگار هیتس زرد

هیتس زرد با رایحه گیاهی لطیف، احساس ملایمتری نسبت به سیگار های سنتی ایجاد میکند. این یک تجربه دلپذیر و تصفیه شده برای کسانی که طعم سبک تر را ترجیح می دهند جذاب است. طعم تنباکو در انتخاب زرد با ته رنگ های معطر ظریف تکمیل می شود و دودی ملایم و لذت بخش ایجاد می کند و جز کم بو ترین سیگار های الکترونیکی هستند.

4. سیگار هیتس سیینا

هیتس سیینا به خاطر طعم شدید و پرتنش و رایحه ملایم معروف است. طعم تنباکوی قوی همراه با انبوهی از کاکائو و میوه های خشک را ارائه می دهد. مشخصات طعم Sienna caps یک تجربه سیگار کشیدن غنی و لذت بخش را ارائه می دهد و کسانی را که به دنبال طعم قوی تر و واضح تر تنباکو هستند راضی می کند و جز کم بو ترین سیگار های الکترونیکی هستند.

5. سیگار هیتس فیروزه ای

هیتس فیروزه ای یک تجربه منتول با طراوت را ارائه می دهد. خنکی منتول را با پایه تنباکوی زیرین ترکیب می کند و حسی احیاکننده و نیروبخش ایجاد می کند. مشخصات Turquoise Selection طعمی با طراوت و نعنایی را فراهم می کند که مکمل تنباکو است و یک پیچ و تاب خنک را به تجربه سیگار کشیدن ارائه می دهد و جز کم بو ترین سیگار های الکترونیکی هستند.

6. سیگار هیتس برنز

هیتس برنز دارای طعم متعادل تنباکو با ته رنگ ظریف کاکائویی و میوههای خشک است. این یک تجربه سیگار کشیدن آرام و رضایت بخش را ارائه می دهد که برای طیف گسترده ای از کاربران جذاب است. مشخصات طعم برنز سلکشن با ترکیب هماهنگ طعمها مشخص میشود که دودی با بدن متوسط ایجاد میکند که هم تصفیه شده و هم دلپذیر است و جز کم بو ترین سیگار های الکترونیکی هستند.

7. سیگار هیتس پرپل ویو

هیتس پرپل ویو تجربه طعمی پر جنب و جوش و بلوبری را ارائه می دهد. طعم بری را با پایه تنباکوی درجه یک ترکیب می کند و رایحه ای با طراوت و نشاط را ایجاد می کند. مشخصات طعم purple wave حسی تند و پر جنب و جوش را ایجاد می کند و جز کم بو ترین سیگار های الکترونیکی هستند.

8. سیگار نوسو زرد

سیگار نوسو زرد انفجاری از آفتاب است. این طعم، مرکبات خوش طعمی مانند لیمو ترش و پرتقال شیرین را ترکیب می کند تا یک تجربه پر جنب و جوش و با طراوت با رایحه لطیف ایجاد کند. طعم مرکباتی و رایحه نشاط آور و بوی ملایم سیگار نوسو زرد را به گزینه ای عالی از طعم های سیگار نوسو تبدیل می کند که از طعم های روشن و تند لذت می برند که حواس را بیدار می کند.

9. سیگار نوسو آبی

سیگار نوسو آبی طعمی است که با بوی خنک و با طراوت مخاطبان خود را مجذوب خود می کند. ترکیبی از انواع توت های آبدار، از جمله زغال اخته آبدار و تمشک وحشی را با هم ترکیب می کند تا یک تجربه لذت بخش و رایحه ی میوه ای را ایجاد کند. ترکیبی از نت‌های شیرین و تند درسیگارنوسوآبی باعث ایجاد طعمی طراوت‌بخش و رضایت‌بخش می‌شود و آن را به انتخابی محبوب برای مخاطب تبدیل می‌کند که به دنبال یک تجربه پر جنب و جوش و لذت بخش هستند.

10. سیگار نوسو سبز

سیگار نوسو سبز طعمی با طراوت است که جوهر سیب سبز ترد و آبدار را زنده می کند. با رایحه دلپذیر، تجربه‌ای احیاکننده از طعم های سیگار نوسو را ارائه می‌دهد که هم نیروبخش و هم رضایت‌بخش است.

کم بوترین سیگارهای الکترونیکی با چه دستگاهی استفاده می شود؟

iqos iluma prime ایکاس ایلوما پرایم

IQOS Iluma Prime یک سیستم گرمایش تنباکو از فیلیپ موریس است که به اصطلاح ایکاس نسل چهارم نامیده می شود. نسل جدید فناوری گرمایش تنباکوی جدید، طراحی بی‌نظیر و چوب‌های ویژه TEREA را برای برند شناخته‌شده فیلیپ موریس به ارمغان آورده است که طعم تنباکوی جدید و منحصربه‌فردی را برای هر سیگاری باز می‌کند.

فراتر از انتظارات، IQOS Iluma Prime چهره ی جدیدی را در توسعه سیستم های گرمایش تنباکو به دنیا نشان داد – گرمایش القایی سیگار ها، که با گرم کردن با محفظه و استفاده از تیغه / میله در دستگاهی که درون سیگار ترا تعبیه شده متفاوت است. این شرکت قبلاً این فناوری جدید را به ثبت رسانده و نام آن را “Smart Core Induction System” گذاشته است.

نتیجه

هیتس نقره ای، با مشخصات رایحه ملایم و کاهش بوی باقیمانده، گزینه طعمی با حداقل بو را برای تجربه بخار بدون بو به کاربران ارائه می دهد. تطبیق پذیری، تمیزی بیشتر، و آداب و رسوم دقیق ویپینگ آنها به یک محیط ویپ محتاطانه و دلپذیر کمک می کند. با هیتس نقره ای، کاربران می توانند جایگزینی بدون دود را بپذیرند که هم لذت و هم توجه دیگران را فراهم می کند. در ادامه می توانید با عوارض سیگار iqos آشنا شوید یا شاید بخواهید با لیست سیگار بدون ضرر موجود در ایران آشنا شوید

مناسب، کاربران می‌توانند در عین احترام به ترجیحات اطرافیان خود، از تجربه ویپ نامحسوس‌تری لذت ببرند. در این مقاله کم بو ترین سیگار های الکترونیکی را معرفی کردیم. نظر شما چیست؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا